Kredi Çıkartılır

her türlü kredi çıkartılır
***

Noter Sözleşmeli Senetle Para Verilir

***

Noter sözleşmeli senetle verilen krediler ile birlikte bankalardan kredi alamayan kişiler acil nakit sorunlarını anında çözebilmektedir. Bankalardan kredi alamayan kişiler için özel olarak hazırlanan bu krediler birlikte kredi notu düşük olan kişiler de işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilmektedir.

Noter sözleşmeli senetle para veren aracı kurumlar ile birlikte aylık gelir belgenize uygun olacak şekilde kredi alabilirsiniz. İster ticari hayatınızda isterseniz de günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz bu kredinin ödemelerini de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Senetlerin sözleşmeli olmasından dolayı da herhangi bir şekilde çıkacak hukuksuzluklarda sizlerin bir kozu da olacaktır. Noter sözleşmeli senetle verilen kredileri her ay düzenli bir şekilde ödemeniz durumunda faiz indirimlerinden de yararlanabilirsiniz.

Noter sözleşmeli kredileri aracı kredi kurumları sizler için düzenlemektedir. Bu kredileri alırken aylık gelir belgeniz dikkate alınmaktadır. Çünkü kredilerin geri ödemelerinde zorlanmamanız adına bu çok önemlidir. Noter sözleşmeli krediler ile birlikte etik kurallar çerçevesinde tıpkı bankadan kredi alıyormuş gibi rahat bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Bankaların kredi vermek için bekledikleri şartların giderek artmasıyla, kredi notu düşük bireyler başka şekilde nakit...

Tefeciler Nerede Bulunur?

Tefeciler Nerede Bulunur?

Nakit para ihtiyacı duymakta olan kişilere yüksek faiz tutarları ile ödünç para verilmesi işlemine “tefecilik...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Birsenvural dedi ki:

  borçlarım için kredi istiyorum

 2. kemal dedi ki:

  Merhaba
  Bankalara olan borçlarım yüzünden çok sıkıştım, artık dayanacak halim gücüm kalmadı. İstanbul’da 10 yıldır aynı şirketteyim ve düzenli iyi bir gelirim var. 48 ay vade ile borç almak istiyorum. Yardımcı olabileceklerin acilen ulaşmasını rica ediyorum.
  Teşekkürler

 3. Murat dedi ki:

  acil noter sözleşmeli 70.000 tl ye ihtiyacım var

 4. günay dedi ki:

  Merhaba noter sözleşmeli acil 40000 tl ye ihtiyacım var emekli çalışanım 3000 tl maaşım var.

 5. sema dedi ki:

  Merhaba bana acil kredi lazım,noter sözleşmeli olursa daha iyi olur.

Yukarı