Kredi Çıkartılır

her türlü kredi çıkartılır
***

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim

***

Son yıllarda bankalara olan rağbet gittikçe artıyor. Maddi sıkıntı yaşayanlar, iş kurmak isteyenler, ev almak isteyenler ve daha birçok sebepten dolayı kredi çekmek isteyenler bankalara koşuyorlar.

Öyle ki; bankaların sunduğu kredi imkanları ile tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabiliyor. Her ne kadar alınan kredi faiz ile geri ödensede vadelerin uzun olması ve taksitlerin uygun olması tüketici tarafından avantaj olarak görülüyor. Çünkü, ihtiyaç duyulan nakit parayı bir başkasından bulmak mümkün olmuyor. Peki, kredi çıkmıyor, nasıl para bulabilirim? Eğer kendinizi bu soruyla deli ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Acil Para Nasıl Bulurum?

Eğer bankalara kredi başvurusu yaptınız ancak bir türlü kredi çıkmıyorsa üzülmeyin. Eğer acil para lazımsa önce eşinizden dostunuzdan istemeyi deneyin. Mutlaka size yardımcı olacak biri vardır. Eğer bu yolda işe yaramadıysa o zaman sayfamız size bu konuda yardımcı olacaktır. Sayfanın altında yer alan yorum bölümüne ilanınızı bırakarak ihtiyacınız olan parayı kısa sürede bulabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi artık internet oldukça yaygınlaştı ve hemen hemen her işimizi internet üzerinden halledebiliyoruz. İşte bu noktada artık paraya ihtiyacı olanlar da internet üzerinden ilanlarını bırakarak kendilerine yardım edebilecek kişilere rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Sizde ilanlarınızı oluşturarak sesinizi duyurabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Bankaların kredi vermek için bekledikleri şartların giderek artmasıyla, kredi notu düşük bireyler başka şekilde nakit...

Tefeciler Nerede Bulunur?

Tefeciler Nerede Bulunur?

Nakit para ihtiyacı duymakta olan kişilere yüksek faiz tutarları ile ödünç para verilmesi işlemine “tefecilik...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. ılgın pulat dedi ki:

  Acil 20.000 TL ihtiyacım var. Ödeyecek durumum var. KKB düşük olduğu için kredi alamıyorum

 2. Emre dedi ki:

  İş kurmak istiyorum 50 bin kredi lazım saygılar

 3. Yasin dedi ki:

  Acil 15000 bin tl ye ihtiyacım var bana nasıl yardımcı olursunuz? Komisyon oranlarınız nedir?

 4. Sercan demir dedi ki:

  Acil 15 bin lazım çok sıkıntılı durumdayım.

 5. Sabiha Dursun dedi ki:

  Merhaba bankalardaki kredilerimi kapatıp tek bir yere borç yapmak istiyorum. Ptt 30.000tl akbank 22.000tl kamudan emekliyim. İhtiyacim 75.000tl

 6. Metin dedi ki:

  Acil 50 bin TL ödeme gücüm var. KKB düşük olduğu için kredi alamadım.

Yukarı