Kredi Çıkartılır

her türlü kredi çıkartılır
***

İntoko Acil Kredi ve Borç Para İlanları

***

Özellikle acil paraya ihtiyacımız olduğunda ne yapacağımızı hangi kapıyı çalacağımızı bilmiyoruz. Eş ya da dosttan alacak durumda da değilsek aklımıza ilk banka ihtiyaç kredisi geliyor. Fakat banka kredisi kullanmak tahmin ettiğiniz kadar kolay değil. İstenilen şartları yerine getirmemeniz halinde kredi alamazsınız. Peki bu durum da kalanlar ne yapmalı?

İntoko Kredi İlanları

İntoko seri ilanların paylaşıldığı en çok tercih edilen platformlardan birisi. Sadece iş ya da benzeri ilanlar değil aynı şekilde sayfa da kredi veren kişiler de ilanlar paylaşıyor. Bu firma ya da kişiler genel de senetle kredi karşılığında çalışmaktadırlar.

Senetle kredi kullanımında da banka kredisinde söz konusu olduğu gibi belirli bir faiz oranına bağlı kalarak isterseniz tek taksitle isterseniz de aylık vadelere bölerek geri ödemelerinizi yapabilirsiniz. Sizden aldığınız paranın ödemesini garanti altına almak için ipotek ya da kefil talep edebilirler. Daha kapsamlı bilgi almak için sizde İntoko kijiji ana ilan sayfasını ziyaret edebilir, kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Acil Nakit Para

Benzer Konular

Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler

Araç sahibi olmak günümüz hayat şartları dahilinde pek çok kişi için olmazsa olmaz bir özellik...

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Sabit Telefon Hattına Kredi Çekmek

Bankaların kredi vermek için bekledikleri şartların giderek artmasıyla, kredi notu düşük bireyler başka şekilde nakit...

Tefeciler Nerede Bulunur?

Tefeciler Nerede Bulunur?

Nakit para ihtiyacı duymakta olan kişilere yüksek faiz tutarları ile ödünç para verilmesi işlemine “tefecilik...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Mehmet dedi ki:

    Acil 50000 tl ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Harun Seyfeli dedi ki:

    Mrb çok acil nakide ihtiyacım var banka kredi ve kredi kartı ödemelerimde sıkıntılar yaşadım ve yaşıyorum .icra dosyalarım oluştu ve ben artık başedemez duruma geldim sizden ricam uzun vadeli vaya 3 veya 6 ay ödemeli sentle peraya ihtiyacım var talep ettigim meblag 15000 50000 tl arasında bana yardımcı olurmusunuz çok acil durumum kolay gelsin. ( yeni iş görüşmesi yaptım aylık gelirim 3000 $ )

  3. ae dedi ki:

    Acil 28000 TL krediye ihtiyacım var alacağımı alamadığım için gecikme olmasın dedim yapılandırma yaptım,mecburen kredi alamıyorum kredi vereceğiz diyen kişilerde sigorta parası ödeme paramı aldılar taksitler arttı tek bir yere sabit ödeme yapmak istiyorum senet karşılığı 36 ay vadeyle aylık 800-850 ödeme yapabilirim lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Yukarı